Site icon Trening i coaching wystąpień publicznych – Sztuka Wystąpień Publicznych

Coaching wystąpienia publiczne

Coaching i indywidualny trening wystąpień publicznych

Coaching to metoda, która wspiera osiąganie celów, zmianę nawyków, pomaga przyjrzeć się swoim wartościom, potrzebom i przekonaniom. W roli coacha nie doradzam, tylko skupiam się na wydobywaniu tego, co najlepsze w kliencie, który bazuje na swoich zasobach (mocnych stronach, umiejętnościach, doświadczeniu itd.)

Coach nie doradza, nie uczy, ani nie analizuje przeszłości i nie pomaga redukować traum. W tej metodzie z założenia tylko klient jest ekspertem od swojego życia, a coach jedynie towarzyszy mu na jego drodze. W trakcie sesji możesz się spodziewać wielu pogłębiających pytań, narzędzi oraz ćwiczeń, jest to po prostu partnerska rozmowa między nami, w której jestem Twoim lustrem i bezstronnym obserwatorem.

Coaching

Coaching

Jakie tematy można poruszać na coachingu? Przykłady:

•budowanie pewności siebie na scenie
•umiejętność nie przejmowania się opinią innych
•radzenie sobie ze stresem podczas wystąpień i wywiadów
•zmiana nawyków
•radzenie sobie z wewnętrznym krytykiem
•wzmocnienie motywacji
•osiąganie lepszych rezultatów
•zbudowanie strategii dotarcia do fanów i odbiorców
•podjęcie ważnej decyzji
•problem z krytyką odbiorców

Ogólne zasady

Spotkania trwają 60 minut. Częstotliwość ustalamy indywidualnie. Przeważnie na początku sesje odbywają się co 1-2 tygodnie, a w miarę rozwoju częstotliwość ta się zmniejsza. Zależy mi na usamodzielnianiu klienta i dawaniu mu narzędzi, które sprawią, że w przyszłości sam będzie radzić sobie z problemami, bez mojej pomocy.

Pierwsze spotkanie
Skąd masz mieć pewność, że będę dla Ciebie odpowiednim coachem? Takie wątpliwości możesz rozwiać na pierwszym spotkaniu, tzw. sesji kontraktowej, podczas której oboje podejmujemy decyzję czy chcemy ze sobą pracować. Pierwsza sesja jest bezpłatna, trwa 30 minut i odbywa się telefonicznie lub na Skypie. Podczas tego spotkania poznajemy się, omawiamy krótko zasady naszej pracy, Twój cel oraz ustalamy zasady, a następnie przechodzimy do sesji coachingowej.

Standardy Etyczne
W pracy kieruję się Kodeksem Etycznym Coacha według standardów międzynarodowej organizacji International Coach Federation. Przed rozpoczęciem procesu coachingowego poproszę Cię o zapoznanie się z nim. Wszystko to, o czym rozmawiamy jest całkowicie poufne i masz gwarancję, że nie będę tego nigdzie ujawniać. Bardzo ważne jest dla mnie zaufanie i poczucie bezpieczeństwa klienta.

Oferta

Darmowa sesja próbna

30 minut

Sesja indywidualna

Pakiet 5 sesji

Sesja indywidualna

Pakiet 10 sesji -10%

Coach i trener wystąpień publicznych

Magdalena Fiałkowska– posiada unikatowe połączenie doświadczenia i wykształcenie z wielu dyscyplin, które pomagają jej kompleksowo przygotować klientów do wystąpień. Ze studiów na SGH, doświadczenia w pracy w korporacji oraz z sukcesem prowadzenia swoich firm wyniosła wiedzę dotyczącą biznesu, sprzedaży, etykiety biznesowej oraz najnowszych standardów. W ostatnim czasie udzieliła bardzo wielu wywiadów, dla telewizji, prasy i radia, co tylko jeszcze bardziej mi uświadomiło, jak dużo daje pewność siebie przez kamerami i umiejętności autoprezentacji.

Drugim filarem jest psychologia i coaching. Magda jest certyfikowanym trenerem UW, coachem na poziomie PCC akretywoanym przez międzynarodową instytucję International Coach Federation. Ukończyła studia podyplomowe z coachingu, zaawansowany kurs coacha biznesowego oraz kilkadziesiąt szkoleń z zakresu umiejętności miękkich. Za kilka miesięcy stanie się magistrem psychologii na SWPS.

Trzecim filarem jest działalnośc sceniczna. Jako jedyna Polka występowała w musicalu kubańskim „Conoce mi Cuba”. Uczyła się w szkole muzycznej I stopnia w klasie wiolonczeli, a później w II stopnia w klasie wokalu jazzowego. Występowała na niezliczonej ilości koncertów i festiwali.  Przez wiele lat pracowała nad opanowaniem tremy, która spędzała jej sen z powiek, a dzisiaj wsparta o swoje doświadczenia oraz wiedzę potrafi pomóc osobom, które również tego doświadczają.

Czwartym filarem działalności jest TEDxWarsaw, w którym pełni rolę Head of Speakers. Przygotowuje mówców do ich niezapomnianych wystąpień oraz projektuje ich proces przygotowania. Do tej pory wsparła merytorycznie mówców z kilku edycji.

Co mówią klienci na temat indywidualnego coachingu wystąpień publicznych?

Z całego serca polecam Magdalenę Fiałkowską jako coacha wystąpień publicznych. Nasza współpraca polegała na przygotowaniu mojego wystąpienia podczas TEDxWarsaw. Magda wykazała się profesjonalizmem w szkoleniu ruchów, wymowy oraz dopracowania wypowiedzi. Jest świetna w komunikacji, umie słuchać i rozwiązywać problemy z klientem, dzięki czemu doskonale dostosowuje strategie treningu do konkretnej osoby, by osiągnąć wyznaczone cele.– Kamil, Mówca Tedx, doktorant nauk prawnych
W trakcie coachingu nauczyłem się kontrolować czas podczas swoich wystąpień publicznych, a także panować nad tremą i przekazywać zwięźle informacje. Zawsze mogłem liczyć na szczery feedback. Magda stworzyła mi przestrzeń, w której mogłem bez stresu pracować. Coaching oprócz polepszenia twardych umiejętności, pozwolił mi także na zastanowienie się nad tym jak w przyszłości rozwijać swoje kompetencje samodzielnie. Efekty coachingu są widoczne zarówno na sali rozpraw, jak i w kontakcie z klientami.– Michał, Radca prawny
Magda pokazała mi masę ćwiczeń związanych z dykcją, umiejętnościami przemawiania publicznego i prezencją. Bardzo szybko rozpoznała mój poziom oraz najbardziej efektywne ćwiczenia, które umożliwią mi skuteczne przekazywanie swoich argumentów oraz prezentację.– Izabela, Innovative Associate
Exit mobile version