Site icon Trening i coaching wystąpień publicznych – Sztuka Wystąpień Publicznych

Coaching wystąpienia publiczne

Coaching wystąpień publicznych

Coaching to metoda, która wspiera osiąganie celów, zmianę nawyków, pomaga przyjrzeć się swoim wartościom, potrzebom i przekonaniom. W roli coacha nie doradzam, tylko skupiam się na wydobywaniu tego, co najlepsze w kliencie, który bazuje na swoich zasobach (mocnych stronach, umiejętnościach, doświadczeniu itd.)

Coach nie doradza, nie uczy, ani nie analizuje przeszłości i nie pomaga redukować traum. W tej metodzie z założenia tylko klient jest ekspertem od swojego życia, a coach jedynie towarzyszy mu na jego drodze. W trakcie sesji możesz się spodziewać wielu pogłębiających pytań, narzędzi oraz ćwiczeń, jest to po prostu partnerska rozmowa między nami, w której jestem Twoim lustrem i bezstronnym obserwatorem.

Coaching

Coaching

Jakie tematy można poruszać na coachingu? Przykłady:

•budowanie pewności siebie na scenie
•umiejętność nie przejmowania się opinią innych
•radzenie sobie ze stresem podczas wystąpień i wywiadów
•zmiana nawyków
•radzenie sobie z wewnętrznym krytykiem
•wzmocnienie motywacji
•osiąganie lepszych rezultatów
•zbudowanie strategii dotarcia do fanów i odbiorców
•podjęcie ważnej decyzji
•problem z krytyką odbiorców

Jeśli chcesz poćwiczyć umiejętności wystąpień publicznych kliknij:

Ogólne zasady

Czas trwania i częstotliwość
Spotkania trwają 60 minut. Częstotliwość ustalamy indywidualnie. Przeważnie sesje odbywają się co 1-2 tygodnie, co pozwala na uzyskanie najlepszych rezultatów. Zależy mi na usamodzielnianiu klienta i pokazywaniu narzędzi, które sprawią, że w przyszłości samodzielnie będzie sobie radzić, bez mojej pomocy.

Pierwsze spotkanie
Skąd masz mieć pewność, że będę dla Ciebie odpowiednim coachem? Takie wątpliwości możesz rozwiać na pierwszym spotkaniu, tzw. sesji kontraktowej, podczas której oboje podejmujemy decyzję czy chcemy ze sobą pracować. Pierwsza sesja jest bezpłatna, trwa 30 minut i odbywa się za pomocą jednego z komunikatora np. Meet, Zoom, Skype. Podczas tego spotkania poznajemy się, omawiamy krótko zasady naszej pracy, Twój cel oraz ustalamy zasady, a następnie przechodzimy do sesji coachingowej.

Standardy Etyczne
W pracy kieruję się Kodeksem Etycznym Coacha według standardów międzynarodowej organizacji International Coach Federation. Przed rozpoczęciem procesu coachingowego poproszę Cię o zapoznanie się z nim. Wszystko to, o czym rozmawiamy jest całkowicie poufne i masz gwarancję, że nie będę tego nigdzie ujawniać. Bardzo ważne jest dla mnie zaufanie i poczucie bezpieczeństwa klienta.

Forma
Pracuję wyłącznie w formule online. Możemy się połączyć przez dowolną aplikację. Dzięki temu oszczędzisz czas na dojazd i połączyć się na spotkanie z dowolnego miejsca na świecie. Dostępna technologia pozwala na przeprowadzenie spotkania z takim samym rezultatem, jak na żywo. Jeśli chcesz zobaczyć czy odpowiada Ci taka forma umów się na bezpłatną konsultację.

Z kim pracuję?
Pracuję z osobami niezależnie od poziomu zaawansowania. Mogę wesprzeć Cię w przygotowaniach do pierwszej prezentacji w szkole lub doszlifowaniu do perfekcji Twojego wystąpienia na konferencji dla tysiąca osób lub wywiadu w telewizji. Posiadam doświadczenie w pracy zarówno z klientami pracującymi na co dzień w biznesie, wykładowcami akademickimi oraz artystami. Szkolenie indywidualne z wystąpień publicznych potrzebuje Twojego zaangażowania i to jest moje jedyne kryterium wejściowe do rozpoczęcia z klientem pracy.

Płatność
Po sesji demo wysyłam fakturę za wybrany pakiet. Faktura może być wystawiona na osobę fizyczną lub firmę.

Język
Pracuję zarówno po polsku, jak i po angielsku. Nasza sesja może odbywać się w całości po angielsku lub niektóre jej elementy.

Oferta

Darmowa sesja próbna

30 minut online

Sesja indywidualna

Pakiet 5 sesji online

Sesja indywidualna

Pakiet 10 sesji online -10%

Coach i trener wystąpień publicznych

Magda Fiałkowska-Kern

Posiada unikatowe połączenie doświadczenia i wykształcenie z wielu dyscyplin, które pomagają jej kompleksowo przygotować klientów do wystąpień. Ze studiów na SGH, doświadczenia w pracy w korporacji oraz z sukcesem prowadzenia swoich firm wyniosła wiedzę dotyczącą biznesu, sprzedaży, etykiety biznesowej oraz najnowszych standardów. W ostatnim czasie udzieliła bardzo wielu wywiadów, dla telewizji, prasy i radia, co tylko jeszcze bardziej mi uświadomiło, jak dużo daje pewność siebie przez kamerami i umiejętności autoprezentacji.

Drugim filarem jest psychologia i coaching. Magda jest magistrem psychologii na SWPS, certyfikowanym trenerem UW oraz coachem na poziomie PCC akredytowanym przez międzynarodową instytucję International Coach Federation. Ukończyła studia podyplomowe z coachingu, zaawansowany kurs coacha biznesowego oraz kilkadziesiąt szkoleń z zakresu umiejętności miękkich.

Trzecim filarem jest działalnośc sceniczna. Jako jedyna Polka występowała w musicalu kubańskim „Conoce mi Cuba”. Uczyła się w szkole muzycznej I stopnia w klasie wiolonczeli, a później w II stopnia w klasie wokalu jazzowego. Występowała na niezliczonej ilości koncertów i festiwali.  Przez wiele lat pracowała nad opanowaniem tremy, która spędzała jej sen z powiek, a dzisiaj wsparta o swoje doświadczenia oraz wiedzę potrafi pomóc osobom, które również tego doświadczają.

Czwartym filarem działalności jest TEDxZurich, w którym pełni rolę Head of Speakers oraz jesttrenerką TEDxWarsaw. Przygotowuje mówców do ich niezapomnianych wystąpień oraz projektuje ich proces przygotowania. Do tej pory wsparła merytorycznie mówców z kilku edycji. W 2021 została wybrana jako jedna z 11 najlepszych trenerów wystąpień publicznych na świecie, według rankingu Coach Foundation.

Co mówią klienci na temat indywidualnego coachingu wystąpień publicznych?

Z przyjemnością rekomenduję Magdę jako coacha i mentora. Podczas naszych sesji Magda pokazała swoje umiejętności i doświadczenie w wielu obszarach: prezentacji, zarządzania zespołem, pewności siebie, odporności na stres, pomogła mi przygotować się do prezentacji w języku polskim i angielskim. Jest osobą bardzo otwartą i tworzy przyjazną atmosferę, w której osoba może się rozwijać i rozwijać umiejętności interpersonalne. Daje ważne wskazówki i triki, z których każdy może skorzystać w codziennym życiu zawodowym i prywatnym. To był wspaniały czas i kiedyś wrócę do Magdy.– Agata, VAT manager Whirpool
Magdalena podczas każdego spotkania wykazywała się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Po mimo jej bijącej otwartości i ciepła w każdym momencie zachowywała profesjonalizm. Wszystkie narzędzia których używała we współpracy ze mną pomagały mi przejść przez cały proces. Po każdej sesji byłam w jakiś sposób odmieniona i nastawiona na działanie. Bardzo polecam Magdę ze względu na jej umiejętności i to jaką jest osobą. Godną zaufania i otwartą.– Ewelina, psycholog
Magda w doskonały sposób przedstawiła mi pigułkę pewności osobistego ja oraz kilku praktycznych chwytów podczas Sztuki wystąpień publicznych, szkolenia, w którym brałam udział na początku września. Od tamtej pory nic tylko chce się praktykować!  Życzę wszystkim poszukującym kompetentnego, charyzmatycznego i pełnego pasji coach’a, aby trafili na Ciebie Magdo. Mam mocne przeczucie, że jeszcze nie raz się spotkamy, czego niecierpliwie wypatruję. Pozdrawiam Cię serdecznie!– Hanna, dr, Clinical Research Coordinator

Chcesz się umówić sesję?

Exit mobile version