RELACJA Z WARSZTATÓW DOT. WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH NA MEETPRO

RELACJA Z WARSZTATÓW DOT. WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH NA MEETPRO

SZKOLENIE ZE SZTUKI WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH W RAMACH MEETPRO W WARSZAWIE

27 stycznia w ramach cyklicznych, ogólnopolskich spotkań rozwojowych MeetPro prowadziłam szkolenie ze sztuki wystąpień publicznych. Równo o 19.00 w wieżowcu na Rondzie ONZ rozpoczęliśmy 3-godzinny warsztat. Było dużo pozytywnej energii, cennych pytań i ciekawych wniosków ze strony uczestników.

Szkolenie z wystąpień publicznych (2)

Szkolenie z wystąpień publicznych

Magdalena Fiałkowska coach Warszawa

Szkolenie wystąpienia publiczne w Warszawie

Podczas warsztatu uczestnicy:

Dowiedzieli się gdzie leży przyczyna w lęku przed wystąpieniami publicznymi
Poznali techniki i metody, które pozwolą im wypracować w sobie spokój podczas wystąpień publicznych, a także mieli okazję by je poćwiczyć
Dostali kompendium wiedzy i cennych wskazówek, które potem będą mogli systematycznie wdrażać w życie.

Szkolenie wystąpienia publiczne Warszawa

Szkolenie z wystąpień publicznych w Warszawie 1

Szkolenie z wystąpień publicznych w Warszawie

Szkolenie z wystąpień publicznych Warszawa

szkolenie z autoprezentacji Warszawa

A czy Tobie zdarzyło się bardzo stresować podczas jakiejś prezentacji? Czy zapomniałeś kiedyś tekstu lub nie powiedziałeś wszystkiego w obawie przed reakcją innych? A może chcesz zwiększyć swoją pewność siebie podczas wystąpień publicznych? Jeżeli chcesz poznać metody na radzenie sobie z tremą i zwiększyć swoją pewność siebie podczas prezentacji to ten warsztat jest dla Ciebie! Więcej informacji na temat tego jak sobie radzić z krytyką podczas wystąpień publicznych znajdziesz tutaj.

Od czasów dzieciństwa wszyscy bez wyjątku musimy występować publicznie, począwszy od przestawień na dzień babci w przedszkolu, przez branie do odpowiedzi i występy na szkolnych akademiach, egzaminy ustne na studiach, a skończywszy na prezentacjach swojego projektu przed pracownikami w Twojej firmie. Nie pozwól by stres przejmował nad Tobą kontrolę, Ty stań się panem tej sytuacji! Stań odważnie na mównicy i wyraź się, niech lęk przed wystąpieniami publicznymi odejdzie w niepamięć. Zapraszam na następne szkolenia ze sztuki wystąpień publicznych. Najbliższe odbędzie się 12 kwietnia na SGH dla studentów w ramach programu „Genialnego Mówcy” SKN Coachingu.

Dziękuję organizatorom za profesjonalne przygotowaną obsługę oraz uczestnikom za przybycie. Więcej na temat tego jak pozbyć się lęku przed wystąpieniami publicznymi na moim blogu, a także w zakładce performance coaching. Wiem z autopsji jak stresujące może być prezentowanie się szerszemu gronu odbiorców. Uczyłam się w I stopniu szkoły muzycznej w klasie wiolonczeli oraz w II stopniu w klasie wokalistyki jazzowe. Grałam i śpiewałam na wielu koncertach, festiwalach i warsztatach. Od 2013 roku występuję jako jedyna Polka w pierwszym w Polsce musicalu o Kubie. Przez wiele lat pracowałam nad opanowaniem tremy. Bazując na swoim doświadczeniu i mając świadomość jak wygląda występowanie przed publicznością jest w stanie adekwatnie dobrać narzędzia i metody, które będą wspierać Twój rozwój.

TAGS: jak pozbyć się lęku przed wystąpieniami publicznymi, jak się nie bać przemawiając publicznie, jak się nie stresować podczas wystąpień publicznych, meetpro warszawa, metody na lęk przed publicznością, sposoby na stres przed wystąpieniami, szkolenie ze sztuki wystąpień publicznych, sztuka autoprezentacji warszawa