Site icon Trening i coaching wystąpień publicznych – Sztuka Wystąpień Publicznych

Nasi eksperci

dr Olga Boczar

Emisja głosu

Wokalistka, flecistka, songwriterka, pedagog śpiewu i emisji głosu. Absolwentka Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalistyki jazzowej, oraz Policealnego Studium Jazzu w Warszawie, również w klasie wokalistyki jazzowej. Doktor wokalistyki z nadania Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

Wykładowca w klasie śpiewu na specjalności „Jazz i Muzyka Rozrywkowa” Uniwersytetu Rzeszowskiego. Od 2016r. cyklicznie prowadzi klasę wokalu podczas Bieszczadzkich Warsztatów Muzycznych w Orelcu. Do chwili obecnej ma na koncie dwa autorskie albumy – „Little Inspirations” i „Tęskno mi, tęskno”. Za płytę „Little Inspirations” nominowana do prestiżowej nagrody Fryderyki 2016 w kategorii – „Fonograficzny Debiut Roku”.

Brała udział w wielu festiwalach i koncertach, współpracowała m.in. z Andrzejem Jagodzińskim, Anną Serafińską, Lorą Szafran, Januszem Szromem, Krzysztofem Napiórkowskim, Marysią Sadowską, czy Haliną Frąckowiak.

Mateusz Idzikowki

Fizjoterapia, praca z napięciami w ciele

Mgr fizjoterapii, terapeuta manualny. Od dwunastu lat specjalizuje się i czynnie rozwija w fizjoterapii wszelkich dolegliwości bólowych objawiających się w organizmie człowieka. Postrzega pacjenta globalnie jako wzajemną korelację sfer: Ciała, Duszy i Umysłu, zaś dolegliwości bólowe jako zaburzenie równowagi pomiędzy nimi. Jest bardzo cenionym fizjoterapeutą wśród pacjentów. Cechuje go wysoka skuteczność i empatyczne podejście do klienta.

Absolwent Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu – Collegium Medicum w Bydgoszczy. Nieustannie doszkala swoje umiejętności i wiedzę, przez co sporo czasu spędza na szkoleniach i konferencjach. Jedne z wazniejszych szkoleń, w których brał udział to m.in.: Współczesne metody diagnostyki i leczenia tkanek miękkich, pinopresura, medycyna manualna, masaż brzucha, rehabilitacja stomatologiczna, anatomia palpacyjna w ujęciu klinicznym, osteopatyczne podejście do zaburzeń psychosomatycznych, kręgosłup – osteopatyczna diagnostyka i leczenie, terapia trzewna, integracja osteopatyczna i wiele innych.

Katarzyna Moskal

Logopedia medialna i trening głosu

Absolwentka m.in. Podyplomowych Studiów Emisji Głosu na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie oraz Podyplomowych Studiów Logopedii Medialnej na Uniwersytecie Gdańskim.

Prowadzi indywidualne i grupowe zajęcia z emisji i higieny głosu, kultury żywego słowa oraz dykcji dla przedstawicieli różnych zawodów:  nauczycieli, trenerów, menadżerów, handlowców, ludzi  mediów, dziennikarzy, polityków, rzeczników prasowych.  Prowadziła szkolenia dla wielu firm i instytucji państwowych. W swojej pracy szczególny nacisk kładzie na wpływ brzmienia głosu i sposobu mówienia na kształtowanie wizerunku osób zawodowo posługujących się głosem i  występujących publicznie.  Uczyła emisji głosu  studentów studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie.

Chcesz dołączyć szkolenie specjalistyczne do programu warsztatów z wystąpień publicznych? Potrzebujesz indywidualnej konsultacji ze specjalistą? Skontaktuj się z nami:

Exit mobile version