O mnie

Dlaczego prowadzę szkolenia indywidualne z wystąpień publicznych?

Nazywam się Magdalena Fiałkowska. Pracuję jako trener wystąpień publicznych oraz Head of Speakers i mentor mówców TEDxWarsaw. Pomagam również m.in. prawnikom, wokalistom, aktorom, wykładowcom i ludziom z biznesu w przygotowaniu się do ich przemówień przed setkami ludzi na publiczności, a także w prowadzeniu kameralnych spotkań czy prezentacji.

Przez wiele lat pracowałam nad opanowaniem tremy, która spędzała mi sen z powiek. Zawsze też zastanawiałam się jak pracować z wewnętrznym krytykiem, nie przejmować się opinią innych i jak budować prawdziwe poczucie pewności siebie na scenie. Teraz już znam odpowiedź. W ostatnim czasie udzieliłam niezliczonej ilości wywiadów, co tylko jeszcze bardziej mi uświadomiło, jak dużo daje pewność siebie przez kamerami i umiejętności autoprezentacji.

Od 10 roku życia zajmowałam się muzyką. Wiem z autopsji jak stresujące może być prezentowanie się szerszemu gronu odbiorców. Pierwsze kroki na scenie były dla mnie bardzo trudne. Uczyłam się w I oraz II stopniu szkoły muzycznej w klasie wiolonczeli i wokalistyki jazzowe. Grałam i śpiewałam na wielu koncertach, festiwalach i warsztatach. Od 2013 roku występowałam jako jedyna Polka w musicalu o Kubie, byłam konferansjerem oraz prowadziłam prelekcje i szkolenia.

Jestem akredytowanym coachem ICF na poziomie PCC, prowadzę swoje dwie firmy. Dzięki połączeniu swojego doświadczenia biznesowego i muzycznego potrafię przeprowadzić Cię przez proces zmiany w wymarzonym kierunku. Bazując na swoim doświadczeniu i mając świadomość jak wygląda występowanie przed publicznością jestem w stanie adekwatnie dobrać narzędzia i metody coachingu, które będą wspierać Twój rozwój.

Mój samorozwój- istotne szkolenia i edukacja

Szkoła Główna Handlowa, specjalizacja zarządzanie zasobami ludzkimi
Studia podyplomowe z life & business coachingu w Wyższej Szkole im. Bogdana Jańskiego.
SWPS, psychologia (ostatni semestr)
Akredytacja Międzynarodowej Organizacji Certyfikującej ICF na poziomie PCC
Uniwersytet Warszawski, kurs trenerski I i II stopnia.
Polskie Centrum Mediacji, kurs mediatora I stopnia.
Studium Zawodowe Coacha Biznesu NOVO, kurs akredytujący na poziom PCC ICF
Zespół Szkół Muzycznych, wokalistyka jazzowa

Oprócz tego kilkadziesiąt szkoleń z zakresu wystąpień publicznych, autoprezentacji, zarządzania sobą w stresie, umiejętności miękkich, mindfulness itd.

Co mówią o mnie klienci

Doświadczenie zawodowe

•Head of Speakers oraz mentor mówców TEDxWarsaw.

•Indywidualna praca nad prezentacjami z prawnikami, kadrą menedżerską, muzykami, studentami itd.

•Prowadzenie i projektowanie szkoleń z obszarów: zarządzania czasem, komunikacji intepersonalnej, sztuki wystąpień publicznych, kreowania wizerunku oraz negocjacji.

•Doświadczenie korporacyjne w dziale Rekrutacji i Szkoleń w firmie Skanska S.A. oraz Emmerson.

•Współwłaścicielka i dyrektor ds. HR w Fenomeno sp. z o.o. Sezonowo zarządza nawet 100 osobowym zespołem. W spółce zajmuje się m.in. coachingami pracowników, szkoleniami, programami rozwojowymi, rekrutacją oraz koordynowaniem pracy swojego teamu. Od 6 lat prowadzenie własnych firm- Małego Geniusza oraz Salonu Przytulania.

•Business coaching z kadrą menedżerską i C-level w polskich i zagranicznych spółkach m.in. z branż: farmaceutycznej, IT, prawa, budownictwa, FMCG czy marketingu.

Współpraca z mediami

5 sposobów na brak czasu

Wprost

Postanowienia noworoczne

naTemat

Objęcia na życzenie

Focus

Kontakt dla mediów

Znajdź mnie na Linkedin