O mnie

Dlaczego prowadzę szkolenia indywidualne wystąpień publicznych?

Pracuję jako trener oraz guide mówców TEDx Warsaw. Pomagam również m.in. prawnikom, wokalistom, aktorom, wykładowcom i ludziom z biznesu w przygotowaniu się do ich przemówień przed setkami ludzi na publiczności, a także w prowadzeniu kameralnych spotkań czy prezentacji.

Przez wiele lat pracowałam nad opanowaniem tremy, która spędzała mi sen z powiek. Zawsze też zastanawiałam się jak pracować z wewnętrznym krytykiem, nie przejmować się opinią innych i jak budować prawdziwe poczucie pewności siebie na scenie. Teraz już znam odpowiedź. W ostatnim czasie udzieliłam niezliczonej ilości wywiadów, co tylko jeszcze bardziej mi uświadomiło, jak dużo daje pewność siebie przez kamerami i umiejętności autoprezentacji.

Od 10 roku życia zajmowałam się muzyką. Wiem z autopsji jak stresujące może być prezentowanie się szerszemu gronu odbiorców. Pierwsze kroki na scenie były dla mnie bardzo trudne. Uczyłam się w I oraz II stopniu szkoły muzycznej w klasie wiolonczeli i wokalistyki jazzowe. Grałam i śpiewałam na wielu koncertach, festiwalach i warsztatach. Od 2013 roku występowałam jako jedyna Polka w musicalu o Kubie, byłam konferansjerem oraz prowadziłam prelekcje i szkolenia.

Jestem akredytowanym coachem ICF na poziomie PCC, prowadzę swoje dwie firmy. Dzięki połączeniu swojego doświadczenia biznesowego i muzycznego potrafię przeprowadzić Cię przez proces zmiany w wymarzonym kierunku. Bazując na swoim doświadczeniu i mając świadomość jak wygląda występowanie przed publicznością jestem w stanie adekwatnie dobrać narzędzia i metody coachingu, które będą wspierać Twój rozwój.

Mój samorozwój- istotne szkolenia i edukacja

Szkoła Główna Handlowa, specjalizacja zarządzanie zasobami ludzkimi
Studia podyplomowe z life & business coachingu w Wyższej Szkole im. Bogdana Jańskiego.
SWPS, psychologia (w trakcie)
Akredytacja Międzynarodowej Organizacji Certyfikującej ICF na poziomie PCC
Uniwersytet Warszawski, kurs trenerski I i II stopnia.
Polskie Centrum Mediacji, kurs mediatora I stopnia.
Studium Zawodowe Coacha Biznesu NOVO, kurs akredytujący na poziom PCC ICF
Zespół Szkół Muzycznych, wokalistyka jazzowa

Oprócz tego kilkadziesiąt szkoleń z zakresu wystąpień publicznych, autoprezentacji, zarządzania sobą w stresie, umiejętności miękkich, mindfulness itd.

Co mówią o mnie klienci

Doświadczenie zawodowe

  • Trenerka oraz guide mówców TEDx Warsaw.
  • Indywidualna praca nad prezentacjami z prawnikami, kadrą menedżerską, muzykami, studentami itd.
  • Prowadzenie i projektowanie szkoleń z obszarów: zarządzania czasem, komunikacji intepersonalnej, sztuki wystąpień publicznych, kreowania wizerunku oraz negocjacji.
  • Doświadczenie korporacyjne w dziale Rekrutacji i Szkoleń w firmie Skanska S.A. oraz Emmerson.
  • Współwłaścicielka i dyrektor ds. HR w Fenomeno sp. z o.o. Sezonowo zarządza nawet 100 osobowym zespołem. W spółce zajmuje się m.in. coachingami pracowników, szkoleniami, programami rozwojowymi, rekrutacją oraz koordynowaniem pracy swojego teamu.
  • Od 6 lat prowadzenie własnych firm- Małego Geniusza oraz Salonu Przytulania.
  • Business coaching z kadrą menedżerską w średnich i dużych firmach oraz korporacjach z branży: IT, prawa, budownictwa, marketingu oraz z pracownikami średniego szczebla. Coachingi z pracownikami firm m.in..: De Lage Landen, kancelarie prawnicze, Techem SA, mLeasing sp. z o.o., Biovico, P&G, SGGW, Tadam.
  • Coachingi dla klientów z tematów biznesowych, miękkich oraz work-life balance
  • Współpraca z NGO oraz organizacjami społecznymi.

Współpraca z mediami

5 sposobów na brak czasu

Wprost

Postanowienia noworoczne

naTemat

Objęcia na życzenie

Focus

Kontakt dla mediów

kontakt@sztukawystapien.pl
+48 570 088 300

Znajdź mnie na Linkedin