Site icon Trening i coaching wystąpień publicznych – Sztuka Wystąpień Publicznych

Referencje

Opinie moich klientów o szkoleniach indywidualnych i grupowych z wystąpień publicznych

Magda była moją trenerką przez kilka miesięcy na przełomie 2021/2022. Moje sesje z Magdą są niezwykle produktywne i pomocne. Jest osobą rozwiązującą problemy, która zawsze podpowiada doskonałe rozwiązania, a także praktyczne kroki, aby do nich dotrzeć. Jest przyjazna i uważna oraz posiada duże doświadczenie biznesowe. Gorąco polecam Magdę jako coacha.

Richard

Dziennikarz i założyciel magazynu

Agata

VAT Manager Whirpool
Z przyjemnością rekomenduję Magdę jako coacha i mentora. Podczas naszych sesji Magda pokazała swoje umiejętności i doświadczenie w wielu obszarach: prezentacji, zarządzania zespołem, pewności siebie, odporności na stres, pomogła mi przygotować się do prezentacji w języku polskim i angielskim. Jest osobą bardzo otwartą i tworzy przyjazną atmosferę, w której osoba może się rozwijać i rozwijać umiejętności interpersonalne. Daje ważne wskazówki i triki, z których każdy może skorzystać w codziennym życiu zawodowym i prywatnym. To był wspaniały czas i kiedyś wrócę do Magdy.
Pani Magdalena Fiałkowska poprowadziła szkolenie „Sztuka wystąpień publicznych oraz budowanie pewności siebie na scenie” dla dwóch grup doktorantów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Kazimierzu Dolnym na konferencji naukowej. Podczas warsztatów prowadząca pokazała konkretne techniki radzenia sobie ze stresem, krytyką, budowania pewności siebie oraz interakcji z publicznością. Szkolenie było interaktywne, a Pani Magdalena Fiałkowska wykazała się bardzo dużym zaangażowaniem, entuzjazmem i otwartością na potrzeby uczestników. Różnorodne i ciekawe ćwiczenia, a także dynamika powodowała interakcje między uczestnikami, którzy czuli się swobodnie w trakcie spotkania. Prowadząca przekazywała wiedzę w jasny i obrazowy sposób. Uczestnicy oceniają treści poznane na warsztatach jako bardzo użyteczne i przydatne, a także łatwe do przyswojenia. Z całą pewnością możemy polecić Panią Magdalenę Fiałkowską jako profesjonalną i zaangażowaną trenerkę umiejętności miękkich.

SGGW

prof. nazdw. SGGW Magdalena Król

Quentin

Wykładowca
Magda była moim trenerem na konferencji TEDx. Udało jej się zwięźle przekazać głębokie informacje, co znacznie poprawiło moją mowę. Informacje zwrotne i interakcja były niezwykle skuteczne i przyjazne. Dziękuję!
Pani Magdalena Fiałkowska z pełnym profesjonalizmem przeprowadziła szkolenie dla członków Klubu Toastmasters Leaders w Warszawie. Szkolenie zostało zorganizowane w formie praktycznych warsztatów, a zajęcia przeprowadzono w bardzo interesujący sposób w uwzględnieniem specyficznych potrzeb członków klubu. Oprócz doskonałego przygotowania merytorycznego Pani Magdalena Fiałkowska wykazała się również umiejętnością tworzenia wspaniałej atmosfery, łatwością w nawiązywaniu kontaktu z uczestnikami szkolenia oraz udzielała wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania. Z całą pewnością mogę polecić Magdalenę Fiałkowską wszystkim, którzy oczekują praktycznych szkoleń na najwyższym poziomie.

Toastmsters

Piotr

Head of Poland i EMEA Relativity
Magda jest świetna! Bardzo lubię z nią pracować. Dzięki Magdzie udało mi się przejść na wyższy poziom moich umiejętności prezentacyjnych.
Interaktywny i prowokujący do myślenia – cudownie praktyczny i wciągający kurs – zarówno osobiście, jak i zawodowo! Mnóstwo wskazówek i porad dotyczących skutecznego przemawiania publicznego, które można szybko i łatwo zastosować. Dziękuję Mistrzu za wspaniały kurs i doświadczenie!

Janet

Head of Collaboration, Yellow Octopus Group

Magda

Dyrektor i członek zarządu
Magdę poznałam kilka miesięcy temu, kiedy szukałam profesjonalnego trenera. Nie byłam pewna, czy Magda może mi pomóc w innych tematach niż wystąpienia publiczne, ale dałam nam szansę….To była dobra decyzja, bo podczas naszych sesji odkryłam, że Magda ma bardzo szeroką wiedzę na różne tematy, takie jak podejmowanie decyzji, dzielenie się opiniami, właściwe odpowiadanie na pytania, budowanie zaangażowania zespołu, samorozwój, wystąpienia publiczne (trenowałyśmy również to!) i wiele innych. Magda pomogła mi nawet z niektórymi moimi osobistymi tematami i wyzwaniami. Jest bardzo skromną i rzetelną osobą. Możesz liczyć na jej wsparcie i rady, nawet jeśli sesja nie była zaplanowana (spotkania ad hoc w przypadku pilnej pomocy). Bardzo zdyscyplinowana i dobrze zorganizowana osoba. Zrealizowałyśmy już 15 sesji, choć początkowo planowano tylko kilka.
Magda pomogła mi się przygotować do kilku następujących po sobie wystąpień. Odbyliśmy 10 super spotkań. Po całym cyklu moje prezentacje i wystąpienia nabrały błysku, a ja jestem pewniejszy siebie. Na pewno jeszcze skorzystam z pomocy Magdy w przyszłości. Zdecydowanie polecam 🙂

Jakub

Digital Health Expert

Vlad

Business Developement Executive
Magda była wspaniałym źródłem wiedzy i co ważniejsze – wyjątkowo dobrze radziła sobie w dzieleniu się swoją wiedzą w formie praktycznych porad i szkoleń. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wyrosłem z beznadziejnego amatora na obiecującego nowicjusza w dziedzinie przemówień publicznych i widzę różnicę zarówno w tym, jak mówię, jak i w tym, jak postrzega mnie publiczność. Moi znajomi powiedzieli nawet, że teraz znacznie lepiej radzę sobie z wznoszeniem toastów – jeśli nie jest to uznanie progresu, to nie wiem, co nim jest:)
Pani Magdalena Fiałkowska poprowadziła cykl szkoleń dla pracownika naszej Firmy z zakresu wystąpień publicznych. Szkolenia obejmowały zagadnienia takie jak: radzenie sobie ze stresem, zasady tworzenia prezentacji, budowanie kontaktu z publicznością i pewność siebie na scenie. Pani Magdalena kompleksowo przygotowała pracownika do ważnego dla naszej Firmy wystąpienia przed dużą publicznością.  W sposób bardzo umiejętny podzieliła się konkretnymi wskazówkami dotyczącymi m. in. mowy ciała, interpretacji tekstu, tworzenia nieszablonowych treści oraz zasad komunikacji. Podczas zajęć Pani Magdalena dała się poznać jako osoba kompetentna, fachowa oraz rzetelna, o bardzo miłym usposobieniu, dzięki czemu spotkania przebiegały w przyjemnej atmosferze z jednoczesnym poczuciem efektywnie wykorzystanego czasu. Dzięki coachingowi pracownik osiągnął zamierzony cel, a wiedzę, którą nabył, wykorzystuję na co dzień w swojej pracy, jak również dzieli się nią ze współpracownikami.

ZPUE

Dyrektor Marketingu

Magda

Marketingowczyni
Magda pokazała mi masę ćwiczeń związanych z dykcją, umiejętnościami przemawiania publicznego i prezencją. Bardzo szybko rozpoznała mój poziom oraz najbardziej efektywne ćwiczenia, które umożliwią mi skuteczne przekazywanie swoich argumentów oraz prezentację.
Magda pomogła mi przygotować się do wystąpienia na konferencji. Pracowałyśmy wspólnie zarówno na sposobem prezentacji jak i jej merytoryczną zawartością, tak by wystąpienie miało odpowiedni flow i utrzymało uwagę widzów na odpowiednim poziomie. Dzięki uwagom Magdy wiedziałam na co zwrócić uwagę, jak pracować nad stresem, jak kontrolować czas, jak pracować głosem i emocjami. Polecam wszystkim, którzy pracują nad udoskonalaniem swoich wystąpień publicznych.

Izabela

Innovation Associate

Krysia

Założycielka ``Rumianki i bratki``
Współpraca z Magdą podczas przygotowań do konferencji była świetnym przeżyciem: na każdym etapie przygotowywania mowy czułam od Magdy wsparcie, zwłaszcza w ostatnich dniach przed wystąpieniem Magda okazała się być niezastąpiona. Dostałam również bardzo dużo praktycznych wskazówek i rad dotyczących zarówno treści i formy mowy jak i samego sposobu występowania. Sama na pewno nie dałabym rady przejść tej drogi do czerwonej kropki i dziękuję Ci Magdo, moja mentorko, że mogłyśmy to zrobić razem.
Z całego serca polecam Magdalenę Fiałkowską jako coacha wystąpień publicznych. Nasza współpraca polegała na przygotowaniu mojego występienia podczas TEDx Warsaw. Magda wykazała się profesjonalizmem w szkoleniu ruchów, wymowy oraz dopracowania wypowiedzi. Jest świetna w komunikacji, umie słuchać i rozwiązywać problemy z klientem, dzięki czemu doskonale dostosowuje strategie treningu do konkretnej osoby, by osiągnąć wyznaczone cele.

Michał

Radca prawny

Kamil Muzyka

Mówca Tedx, doktorant nauk prawnych
W trakcie coachingu wystąpień publicznych nauczyłem się kontrolować czas podczas swoich wystąpień publicznych, a także panować nad tremą i przekazywać zwięźle informacje. Zawsze mogłem liczyć na szczery feedback. Magda stworzyła mi przestrzeń, w której mogłem bez stresu pracować. Coaching oprócz polepszenia twardych umiejętności, pozwolił mi także na zastanowienie się nad tym jak w przyszłości rozwijać swoje kompetencje samodzielnie. Efekty coachingu są widoczne zarówno na sali rozpraw, jak i w kontakcie z klientami.
Magda była moją mentorką w trakcie przygotowań do wystąpienia na konferencji. Byłem przekonany, że o wystąpieniach wiem sporo, Magda nauczyła mnie drugie tyle ile wiedziałem. I pomogła osiągnąć coś z czego oboje byliśmy dumni. Polecam do współpracy osobom, które chcą przygotować się do ważnych wystąpień lub ogólnie popracować nas oratorstwem.

Agi Jensen

Projektantka mody

Mateusz

Startup co-owner, lekarz
Cenne porady i bardzo przydatna wiedza, a wszystko to w cudownej atmosferze. Podczas pracy czułam luz i akceptację. Pomysłowość i dobre impulsy. Polecam Magdę i dziękuje zarazem za wspólne spędzone chwile.
Pani Magdalena Fiałkowska przeprowadziła warsztaty „Budowanie pewności siebie i praca nad tremą i wewnętrznym krytykiem„ w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie podczas projektu „Genialny Mówca„. W trakcie warsztatu prowadząca pokazała wiele przydatnych technik i metod radzenia sobie ze tremą oraz jej skutkami, krytyką, wewnętrznymi obawami oraz budowaniu pewności siebie. Pani Magdalena pokazała wiedzę w jasny i klarowny sposób. Uczestnicy byli zadowoleni i ocenili szkolenie jako bardzo użyteczne, do zastosowania w życiu codziennym oraz w przemówieniach publicznych. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Pani Magdzie za poświęcony czas i przygotowanie świetnego warsztatu. Z całą pewnością możemy polecić Panią Magdę jako wyśmienitego trenera umiejętności miękkich oraz przemówień publicznych.

Ewelina

Psycholog

SGH

Genialny mówca
Magdalena podczas każdego spotkania wykazywała się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Po mimo jej bijącej otwartości i ciepła w każdym momencie zachowywała profesjonalizm. Wszystkie narzędzia których używała we współpracy ze mną pomagały mi przejść przez cały proces. Po każdej sesji byłam w jakiś sposób odmieniona i nastawiona na działanie. Bardzo polecam Magdę ze względu na jej umiejętności i to jaką jest osobą. Godną zaufania i otwartą.
Miałam przyjemność brać udział w szkoleniu Magdy w trakcie projektu Genialny Mówca na SGH. Warsztaty dotyczyły rozwijania pewności siebie. I przyznam byłam niezwykle zaskoczona tym jak przebiegały. Całkowicie nie tego po nich oczekiwałam, ale okazały się być dokładnie tym czego potrzebowałam! Magda pokazała mi narzędzia, dzięki którym mogłam samodzielnie pracować nad sobą i które mogłam zabrać do domu. Chociaż całe szkolenie trwało tylko trzy godziny to dostarczyło mi pracy na co najmniej trzy miesiące. Mam nadzieję, że w przyszłości, wezmę udział w szkoleniach prowadzonych przez Magdę.

Beata

Artystka

Natalia

Studentka
Odbyłam z Magdą 4 sesje, każda była bardzo konstruktywna i rzetelna. Magda proponowała rozwiązywanie problemów na bieżąco i pomogła mi w wykonaniu trudnych dla mnie ćwiczeń. Przy tym jest osobą otwartą i sympatyczną, przy której można poczuć się swobodnie.
Sesja coachingu z Magdą spowodowała, że na niektóre sprawy patrzę inaczej… Zwróciła mi uwagę na rzeczy, których wcześniej nie widziałam, takie jak wewnętrzne negatywne ograniczające przekonania. Pomogła mi uporać sie z nimi i tym samym zaczac realizowac cele z optymizmem i wiara w sukces. Cieszę się ze spotkan poniewaz Magda zawsze byla pelna zrozumienia i konstruktywnie podchodziła to przedstawionego problemu. Czego równiez mnie nauczyła. Uświadomiła mi równiez moje mocne strony i pokazała jak je wykorzystywać. Serdecznie polecam!

Hanna

Doktorantka WMW UWM w Olsztynie

Aleksandra

Projektantka mody
Magda w doskonały sposób przedstawiła mi pigułkę pewności osobistego ja oraz kilku praktycznych chwytów podczas Sztuki wystąpień publicznych, szkolenia, w którym brałam udział na początku września. Od tamtej pory nic tylko chce się praktykować! 🙂 Życzę wszystkim poszukującym kompetentnego, charyzmatycznego i pełnego pasji coach’a, aby trafili na Ciebie Magdo. Mam mocne przeczucie, że jeszcze nie raz się spotkamy, czego niecierpliwie wypatruję. Pozdrawiam Cię serdecznie!
Chcesz wyprostować to co pokrzywione? Odkryć to co nieodkryte? Zmienić to, co wszyscy uważają za niezmienne? Uwierzyć w siebie i znaleźć metodę na realizację własnych planów, a nie tych, które do tej pory uważałeś za własne? A może tylko wstrzymać Słońce i ruszyć Ziemię? Potrzebny Ci coaching. Ale jeśli Twoim celem jest naprawdę duża zmiana w życiu, coaching to za mało. Potrzebna Ci Magdalena Fiałkowska.

Katarzyna

Menedżer PR

Paweł

Radca prawny
Magda to nie jest coach, który rozpieszcza. Ok, możesz wypłakać się w jej rękaw, ale tylko po to, by z lekkością ruszyć do działania. Zaraża dobrą energią, mobilizacją i dyscypliną. Wspiera, ale także wymaga. Uczy, ale nie uzależnia od własnych technik postępowania. Podsuwa warsztat narzędzi i podpowiada jak z niego korzystać na swój własny sposób. Samodzielność – to najważniejsze co zyskałam dzięki pracy z Magdą. Wiem już, że nie ma sensu zatrzymywać się w trudnych sytuacjach, lepiej szukać “swojego” wyjścia. Dzięki Magdzie wiem jak je znaleźć. Katarzyna, kierownik PR
Magda wykazała się nie tylko doświadczeniem, ale też wyczuciem. Ten naturalny dar – umiejętność spojrzenia na wystąpienie z obu perspektyw: zarówno słuchacza jak i mówcy – był bardzo cenny. Pozwolił nam szybko się porozumieć, w czym pomogła też duża elastyczność Magdy odnośnie samej formy przemówienia. Nie narzucała swojej woli, tylko pomagała wydobyć z mówcy i tematu to, co w nim niepowtarzalne i szczere. Dodajmy do tego sumienność (regularny kontakt), jasność przekazu i wiarę w sukces, a otrzymamy wspaniały zestaw cech. Samo przemówienie poszło świetnie – przy takim doradcy poniżej pewnego poziomu nie da się zejść!

Marcin

Tedx Speaker, Big Data Analyst
Exit mobile version