Site icon Trening i coaching wystąpień publicznych – Sztuka Wystąpień Publicznych

Referencje

Opinie moich klientów o szkoleniach indywidualnych i grupowych z wystąpień publicznych

Dowiedz się więcej o sukcesach moich klientów, od otrzymania milionowego grantu, transformacji od osoby unikającej sceny do pozbycia się tremy, otrzymania owacji na stojąco po prezentacji lub zdobycia wymarzonej pracy wymagającej wysoko rozwiniętych umiejętności wystąpień publicznych.

„Współpraca z Magdą była wielką przyjemnością. Posiada niezwykłą wiedzę i doświadczenie w zakresie wystąpień publicznych. Z jej pomocą nauczyłem się najważniejszych aspektów wystąpień i zrobiłem duży postęp. Gorąco polecam Magdę, jeśli chcesz opanować wystąpienia publiczne!”

„Magda była moją mentorką w trakcie przygotowań do wystąpienia na konferencji. Byłem przekonany, że o wystąpieniach wiem sporo, Magda nauczyła mnie drugie tyle ile wiedziałem. I pomogła osiągnąć coś z czego oboje byliśmy dumni. Polecam do współpracy osobom, które chcą przygotować się do ważnych wystąpień lub ogólnie popracować nas oratorstwem.”

„Szkolenie z Magdą Fiałkowską-Kern to była ekscytująca podróż przed meandry wystąpień publicznych. Trenerka zbudowała przyjazną atmosferę, która wspierała proces uczenia się i pomagała przełamać obawy związane z prezentowaniem się przed publicznością. Uczestnicy bardzo wysoko ocenili szkolenie z wystąpień publicznych i uznali je za przydatne. Treści merytoryczne oraz ćwiczenia przekazywane w trakcie szkolenia były dopasowane do grupy docelowej oraz oparte na najnowszych trendach. Szkolenie miało interaktywne i praktyczne moduły, które krok po kroku, pomagały przyswoić kolejne elementy tego, jak dobrze prezentować. Magda jest bardzo zaangażowaną i entuzjastyczną trenerką, u której widać, że praca jest jej pasją. Bardzo szybko nawiązuje kontakt z grupą i wykazuje się wysokim profesjonalizmem oraz etyką pracy.”

„To była wielka przyjemność poznać i pracować z Magdą. Magda prezentuje solidne doświadczenie oraz bardzo szerokie i kompleksowe spojrzenie na temat, którym się zajmuje. Nie tylko posiada wiedzę, ale również bardzo dobrze wie, jak to wszystko w prosty i skuteczny sposób przełożyć na praktykę.”

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej jakości szkolenia z wystąpień publicznych, które przeprowadziła Pani Magda Fiałkowska-Kern dla pracowników E.ON. Szkolenie otrzymało najwyższe możliwe noty od wszystkich uczestników. Pani Magda jest ekspertką w swojej dziedzinie i doskonale zrozumiała nasze potrzeby w zakresie rozwoju umiejętności publicznego występowania i zaprojektowała szkolenie szyte na miarę. Jej podejście do szkolenia było wyjątkowo profesjonalne, a zarazem przyjazne i pełne empatii, co sprzyjało tworzeniu komfortowej atmosfery dla wszystkich uczestników. Z przyjemnością możemy polecić panią Magdę Fiałkowską-Kern jako trenerkę w dziedzinie wystąpień publicznych. Jej profesjonalizm, doświadczenie oraz umiejętność dostosowania treści do konkretnej grupy odbiorców są niesamowite. Jest to bez wątpienia doskonały wybór dla każdej organizacji, która dąży do podniesienia poziomu komunikacji i wystąpień publicznych swoich pracowników. Magda Fiałkowska-Kern jako wybitną trenerką, która z pewnością wniesie wartość i profesjonalizm do każdego szkolenia czy wystąpienia publicznego.”

„Magda jest świetna! Bardzo lubię z nią pracować. Dzięki Magdzie udało mi się przejść na wyższy poziom moich umiejętności prezentacyjnych.”

„Firma Sztuka Wystąpień poprowadziła dla naszych pracowników szkolenie z wystąpień publicznych. Szkolenie koncentrowało się na narzędziach do wykorzystania w trakcie wystąpień, utrzymywaniu zaangażowania słuchaczy, radzeniu sobie z tremą i stresem przed wystąpieniem publicznym lub w trakcie wystąpienia. Z doświadczeń we współpracy z firmą Sztuka Wystąpień mogę potwierdzić, że firma elastycznie reaguje na potrzeby klienta i poszukuje rozwiązań do nich dopasowanych. Uczestnicy najbardziej docenili indywidualne podejście trenerki oraz pracę bez presji czasu w przyjaznej atmosferze. Program szkolenia, materiały i podsumowanie zostały przygotowane profesjonalnie, rzetelnie i terminowo.”

„Miałem przyjemność pracować z Magdą jako trenerką wystąpień publicznych i byłem pod wrażeniem jej wiedzy i zaangażowania w doskonalenie moich umiejętności. Nie tylko dostarczyła cennych spostrzeżeń, wskazówek i ćwiczeń, ale także stworzyła przyjazne i zachęcające środowisko, które pozwoliło mi czuć się pewnie i komfortowo podczas prezentowania. Gorąco polecam Magdę jako coacha każdemu, kto chce poprawić swoje umiejętności wystąpień publicznych.”

„Pani Magda Fiałkowska przeprowadziła warsztaty „Budowanie pewności siebie i praca nad tremą i wewnętrznym krytykiem„ w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie podczas projektu „Genialny Mówca„. W trakcie warsztatu prowadząca pokazała wiele przydatnych technik i metod radzenia sobie ze tremą oraz jej skutkami, krytyką, wewnętrznymi obawami oraz budowaniu pewności siebie. Pani Magdalena pokazała wiedzę w jasny i klarowny sposób. Uczestnicy byli zadowoleni i ocenili szkolenie jako bardzo użyteczne, do zastosowania w życiu codziennym oraz w przemówieniach publicznych. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Pani Magdzie za poświęcony czas i przygotowanie świetnego warsztatu. Z całą pewnością możemy polecić Panią Magdę jako wyśmienitego trenera umiejętności miękkich oraz przemówień publicznych.”

„Miałam szczęście, pracować z Magdą, jako moją trenerką wystąpień publicznych  i z całego serca ją polecam! Oferuje mnóstwo praktycznych narzędzi i ćwiczeń. Magda tworzy przyjazną i zachęcającą atmosferę, która dodaje pewności siebie podczas ćwiczeń, a jednocześnie subtelnie wypycha Cię poza strefę komfortu, aby udoskonalić swoje umiejętności. Widać, że naprawdę jej zależy i dokłada wszelkich starań podczas sesji coachingowych. Nie zawahałabym się ponownie zwrócić się do niej o wskazówki w przyszłości.”

„Magda była moim trenerem na konferencji TEDx. Udało jej się zwięźle przekazać głębokie informacje, co znacznie poprawiło moją mowę. Informacje zwrotne i interakcja były niezwykle skuteczne i przyjazne. Dziękuję!”

„Magda Fiałkowska-Kern przeprowadziła szkolenie online z autoprezentacji i radzenia sobie ze stresem podczas wystąpień publicznych. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny i dopasowany do indywidualnych potrzeb. Pani Magda nie tylko przekazała wiele praktycznych informacji dotyczących wystąpień publicznych, ale również pomogła w przygotowaniu odpowiedniej prezentacji. Z pewności możemy polecić szkolenie przygotowane przez Panią Magdę Fiałkowską-Kern.”

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Magdą. Poprowadziła szkolenie z wystąpień publicznych, podczas której skupiliśmy się na budowaniu pewności siebie podczas prezentacji oraz sposobach pozytywnego i efektownego komunikowania się. Szczególnie podobała nam się pasja Magdy do tematu i jej umiejętność prowadzenia niezwykle wciągającej prezentacji. Gorąco polecam współpracę z Magdą!”

„Magda przeprowadziła świetne warsztaty dla zespołu sprzedażowego w naszej firmie. Udzieliła nam wielu praktycznych wskazówek na temat radzenia sobie ze stresem, mowy ciała, modulacji głosu i innych ważnych aspektów wystąpień publicznych. Mieliśmy także okazję przećwiczyć wystąpienia i wysłuchać cennych informacji zwrotnych. Co więcej, zdolność Magdy do tworzenia wspierającego i angażującego środowiska do nauki była naprawdę niezwykła. Zachęcała do udziału i dbała o to, aby każdy członek zespołu czuł się komfortowo wychodząc ze swojej strefy komfortu, co w ogromnym stopniu przyczyniło się do ogólnego wzrostu naszych umiejętności wystąpień publicznych. Jej zaangażowanie w pomaganie jednostkom w osiągnięciu pełnego potencjału było widoczne podczas warsztatów, a jej pasja do tej dziedziny jest naprawdę inspirująca. Podsumowując, z całego serca polecamy Magdę jako trenera wystąpień publicznych i mamy pewność, że każdy, kto będzie miał szczęście z nią pracować, zauważy znaczną poprawę swoich umiejętności wystąpień publicznych.”

„Magda pomogła mi przygotować się do kilku wystąpień publicznych. Wystąpienia publiczne mogą być przerażające. Delikatne, ale wnikliwe podejście Magdy – poparte dużym doświadczeniem i wiedzą lingwistyczną, sprawiło, że jestem lepszym, bardziej zrelaksowanym, świadomym i pewnym siebie mówcą.”

„Magda jest świetną trenerko. Bardzo mnie wspierała w doskonaleniu moich umiejętności wystąpień publicznych, które są niezbędne w mojej pracy”.

„Uczestniczyłam w świetnych warsztatach z wystąpień publicznych prowadzonych przez Magdę Kern na temat prezentowania badań naukowych dla nieeksperckiej publiczności. Dwudniowe warsztaty obejmowały kilka aspektów wystąpień publicznych, takich jak prezentacja na scenie, emisja głosu, efektywna komunikacja, a także techniki perswazji i tworzenia prezentacji zapadających w pamięć. Gorąco polecam ją naukowcom, którzy chcą szerzyć swoją naukę poza granicami swoich laboratoriów.”

„Jakiś czas temu przygotowywałem się do dużego i ważnego wystąpienia publicznego. Występowałam już na scenie wielokrotnie, ale tym razem poczułem, że potrzebuję profesjonalnego wsparcia i przygotowania w zakresie jakości wystąpień na TEDex. Otrzymałam rekomendację od znajomego, że Magda Kern mogła mi pomóc – i tak właśnie się stało. Miałem kilka indywidualnych godzin szkolenia, przygotowujących mnie do wystąpienia. I co mnie pozytywnie zaskoczyło – Magda podeszła do tematu bardzo kompleksowo. A samo wystąpienie – czułem się bardzo dobrze przygotowany. Gorąco polecam Magdę – jest super profesjonalistką, a poza tym jest bardzo ciekawą i energiczną osobą. Magda przygotuje cię do wystąpień na TEDx i nie tylko.”

„Magda jest fantastyczną trenerką, bardzo kompetentną i posiadającą praktyczne doświadczenie, z którą bardzo miło się współpracuje. Jej sesje szkoleniowe są dobrze zaplanowane i zawierają wiele przydatnych informacji i praktycznych ćwiczeń. Zależy jej na praktycznej nauce, więc podczas sesji będziesz wykonywać mnóstwo ćwiczeń. Jeśli będziesz ćwiczyć to, czego się nauczyłeś, z pewnością zobaczysz progres z jednej sesji na drugą. Jej rady są łatwe do zastosowania i można je od razu zastosować w codziennej komunikacji. Zdecydowanie polecam ją jako nauczycielkę, jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności wystąpień publicznych.”

„Sesje coachingowe z Magdą były bardzo pomocne, skuteczne, a także motywujące. Jest świetnym coachem, który pomaga udoskonalić przekaz i umiejętności prezentacji”.

„Miałam przyjemność uczestniczyć w indywidualnych streningu wystąpień publicznych prowadzonych przez Magdę i jestem bardzo zadowolona. Magda w przystępny sposób dzieli się swoją wiedzą i pokazuje techniki poprawiające skuteczność i efektywność Twojej komunikacji. Co więcej, Magda dba o to, aby zajęcia nie ograniczały się do warsztatu i zapewnia liczne materiały do ​​własnej pracy.”

„Pani Magda Fiałkowska-Kern poprowadziła szkolenie „Sztuka wystąpień publicznych oraz budowanie pewności siebie na scenie” dla dwóch grup doktorantów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Kazimierzu Dolnym na konferencji naukowej. Podczas warsztatów prowadząca pokazała konkretne techniki radzenia sobie ze stresem, krytyką, budowania pewności siebie oraz interakcji z publicznością. Szkolenie było interaktywne, a Pani Magda Fiałkowska-Kern wykazała się bardzo dużym zaangażowaniem, entuzjazmem i otwartością na potrzeby uczestników. Różnorodne i ciekawe ćwiczenia, a także dynamika powodowała interakcje między uczestnikami, którzy czuli się swobodnie w trakcie spotkania. Prowadząca przekazywała wiedzę w jasny i obrazowy sposób. Uczestnicy oceniają treści poznane na warsztatach jako bardzo użyteczne i przydatne, a także łatwe do przyswojenia. Z całą pewnością możemy polecić Panią Magdę Fiałkowską-Kern jako profesjonalną i zaangażowaną trenerkę umiejętności miękkich.”

„Miałam zaszczyt współpracować z Magdą. Jest cudowną osobą, posiadającą ogromną wiedzę i umiejętność dzielenia się tą wiedzą z innymi. Materiał tłumaczy jasno, z dużą ilością przykładów i ćwiczeń. Ma tę energię, która Cię motywuje i inspiruje. Szkolenie bardzo mi się podobało i wiele się nauczyłam. Jest takie stare powiedzenie: „W życiu zawsze spotyka się dwa razy”. Nie mogę się tego doczekać. Gorąco polecam Magdę!”

„Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu Magdy „Wystąpienia Publiczne”.
Szkolenie było połączeniem profesjonalizmu ze świetną atmosferą. Warsztaty skupiały się na aspektach praktycznych. Każdy uczestnik miał możliwość indywidualnego przećwiczenia prezentacji. Magda na każdym etapie udzielała cennych informacji zwrotnych. Zdecydowanie było to jedno z tych szkoleń, po których myślisz: „chcę jeszcze więcej!” :)”

„Magdę poznałam kilka miesięcy temu, kiedy szukałam profesjonalnego trenera. Nie byłam pewna, czy Magda może mi pomóc w innych tematach niż wystąpienia publiczne, ale dałam nam szansę….To była dobra decyzja, bo podczas naszych sesji odkryłam, że Magda ma bardzo szeroką wiedzę na różne tematy, takie jak podejmowanie decyzji, dzielenie się opiniami, właściwe odpowiadanie na pytania, budowanie zaangażowania zespołu, samorozwój, wystąpienia publiczne (trenowałyśmy również to!) i wiele innych. Magda pomogła mi nawet z niektórymi moimi osobistymi tematami i wyzwaniami. Jest bardzo skromną i rzetelną osobą. Możesz liczyć na jej wsparcie i rady, nawet jeśli sesja nie była zaplanowana (spotkania ad hoc w przypadku pilnej pomocy). Bardzo zdyscyplinowana i dobrze zorganizowana osoba.”

Magda była moją trenerką przez kilka miesięcy. Moje sesje z Magdą były niezwykle produktywne i pomocne. Jest osobą rozwiązującą problemy, która zawsze podpowiada doskonałe rozwiązania, a także praktyczne kroki, aby do nich dotrzeć. Jest przyjazna i uważna oraz posiada duże doświadczenie biznesowe. Gorąco polecam Magdę jako coacha.

Magda jest doskonałym coachem, który wyniesie Twoje wystąpienia publiczne na wyższy poziom. Bardzo pomocne było dla mnie uświadomienie sobie komunikatów płynących z mojej mowy ciała, co pozwoliło nam lepiej zaprezentować nasz startup.

Przez ostatnie 9 miesięcy Magda przeprowadziła mnie w prawdziwie transformacyjną podróż, której celem było podniesienie moich umiejętności wystąpień publicznych. Mogę śmiało powiedzieć, że dzięki coachingowi Magdy znacząco poprawiłem swoje umiejętności prezentacji.

Magda jest niezwykłą trenerką wystąpień publicznych, która wywarła znaczący wpływ na moje umiejętności prezentacji. Jej wiedza i indywidualne wskazówki zapewniły mi dużą wiedzę i pomogły udoskonalić umiejętności przemawiania publicznego. Wsparcie Magdy w przygotowaniach do dyskusji panelowej i innych prezentacji było dla mnie nieocenione i z całego serca polecam jej szkolenie indywidualne każdemu, kto chce odnieść sukces w wystąpieniach publicznych.

„Magda Fiałkowska-Kern poprowadziła dla naszego zespołu dwuetapowe szkolenie z wystąpień publicznych i medialnych.  Współpraca z Magdą pomogła nam poznać tajniki ciekawych i inspirujących wystąpień. Sprawiła, że lepiej poznaliśmy metody radzenie sobie ze stresem oraz elementy dobrego przygotowania do każdego wystąpienia. Podróż poprze meandry dobrej dykcji, odpowiedniego ruchu scenicznego i modulacji głosu pozwoliła nam zyskać więcej pewność siebie na scenie. Idealnym dopełnieniem całości były samodzielne wystąpienia z zastosowaniem wszystkich poznanych technik oraz debata oksfordzka, która umożliwiła całemu zespołowi trening wprawnej sztuki argumentacji. Profesjonalizm, zaangażowanie i autorskie metody nauczania Magdy sprawiły, że warsztaty były nie tylko pouczające ale również przyjemne i efektywne. Wszystkie rady i wskazówki, które zostały nam przekazane dzięki Magdzie zostaną z nami jeszcze na długo. Zważywszy na to z przyjemnością oraz pełnym przekonaniem rekomendujemy współpracę z Magdą Fiałkowską-Kern.”

„Miałem zaszczyt pracować z Magdą jako trenerką wystąpień publicznych i mogę śmiało powiedzieć, że jest jedną z najlepszych w branży. Podczas naszych sesji Magda przekazywała mi ogromną wiedzę i cenne wskazówki, jak przygotować się do prezentacji, konferencji i innych wystąpień publicznych. Jej wskazówki i zachęty pomogły mi poczuć się pewnie i dobrze przygotowanym na każdą okazję.
Magda ma niesamowitą energię, która zaraża i inspiruje. Ma bogate doświadczenie i wiedzę, a jej pasja do coachingu była widoczna podczas naszych sesji. Jej podejście jest zarówno profesjonalne, jak i ujmujące, a praca z nią to była dla mnie prawdziwa przyjemność.
Zdecydowanie trenerka godna polecenia!:)”

„Pani Magda Fiałkowska-Kern przeprowadziła cykl szkoleń indywidualnych z wystąpień publicznych dla Strabag. Spotkania miały bardzo praktyczny wymiar. Zakres merytoryczny szkolenia był w pełni dostosowany do potrzeb uczestników. Sposób realizacji zajęć angażował pracowników do aktywnego udziału. Szkolenie indywidualne było prowadzone z ciekawy i nieszablonowy sposób. To szkolenie zostało wysoko ocenione przez uczestników, a szczególne uznanie uzyskały interaktywne ćwiczenia i praktyczne wskazówki. Firmę Sztuka Wystąpień cechuje rzetelność i profesjonalizm. Głównym czynnikiem decydującym o dalszym poleceniu firmy jest zaangażowanie i doświadczenie trenerki, które znacząco wpływają na jakość szkoleń oraz na motywację do wdrożenia zmian po szkoleniu. Uważamy, że szkolenie prowadzone przez Magdę podniosły kompetencje przeszkolonych pracowników. Polecamy Magdę Fiałkowska-Kern jako kompetentną i odpowiedzialną trenerką.”

„Pani Magda Fiałkowska-Kern z pełnym profesjonalizmem przeprowadziła szkolenie dla członków Klubu Toastmasters Leaders w Warszawie. Szkolenie zostało zorganizowane w formie praktycznych warsztatów, a zajęcia przeprowadzono w bardzo interesujący sposób w uwzględnieniem specyficznych potrzeb członków klubu. Oprócz doskonałego przygotowania merytorycznego Pani Magda Fiałkowska-Kern wykazała się również umiejętnością tworzenia wspaniałej atmosfery, łatwością w nawiązywaniu kontaktu z uczestnikami szkolenia oraz udzielała wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania. Z całą pewnością mogę polecić Magdę wszystkim, którzy oczekują praktycznych szkoleń na najwyższym poziomie.”

„Interaktywny i prowokujący do myślenia – cudownie praktyczny i wciągający kurs – zarówno osobiście, jak i zawodowo! Mnóstwo wskazówek i porad dotyczących skutecznego przemawiania publicznego, które można szybko i łatwo zastosować. Dziękuję Mistrzu za wspaniały kurs i doświadczenie!”

„Gorąco polecam Magdę jako trenera wystąpień publicznych. Praca z nią to przyjemność, jest absolutnie profesjonalna w tym co robi. Potrafi zmotywować, wskazać kierunek, zna dobre narzędzia i ćwiczenia. Magda przygotowała program zapewniający efektywne wykorzystanie naszego krótkiego czasu. Wyraźnie pomogła mi w szkoleniach z wystąpień publicznych. Dziękuję Ci!”

„Magda pomogła mi się przygotować do kilku następujących po sobie wystąpień. Odbyliśmy 10 super spotkań. Po całym cyklu moje prezentacje i wystąpienia nabrały błysku, a ja jestem pewniejszy siebie. Na pewno jeszcze skorzystam z pomocy Magdy w przyszłości. Zdecydowanie polecam.

„Magda była wspaniałym źródłem wiedzy i co ważniejsze – wyjątkowo dobrze radziła sobie w dzieleniu się swoją wiedzą w formie praktycznych porad i szkoleń. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wyrosłem z beznadziejnego amatora na obiecującego nowicjusza w dziedzinie przemówień publicznych i widzę różnicę zarówno w tym, jak mówię, jak i w tym, jak postrzega mnie publiczność. Moi znajomi powiedzieli nawet, że teraz znacznie lepiej radzę sobie z wznoszeniem toastów – jeśli nie jest to uznanie progresu, to nie wiem, co nim jest:)”

„Pracowałem z Magdą jakiś miesiąc, ale cieszyłem się każdą sekundą. Jest fantastyczną trenerką wystąpień publicznych, która pomogła mi wygłosić bardzo dobrze przyjęte przemówienie. Na każdym stanowisku korporacyjnym polecam pracę nad umiejętnością wystąpień publicznych. To może być naprawdę Twoja przewaga konkurencyjna w środowisku zdominowanym przez telefon. Dzięki Magdo!”

„Współpraca z Magdą była wielką przyjemnością. Pracowałyśmy nad kilkoma obszarami: prezentacją, mową ciała, pewnością siebie na scenie i wielu innych związanych z treningiem wystąpień publicznych. Indywidualny i praktyczny kurs był bardzo skuteczny, przyjemny i pouczający. Jak najbardziej polecam Magdę jako coacha.”

„Magda pomogła mi przygotować się do wystąpienia na konferencji. Pracowałyśmy wspólnie zarówno na sposobem prezentacji jak i jej merytoryczną zawartością, tak by wystąpienie miało odpowiedni flow i utrzymało uwagę widzów na odpowiednim poziomie. Dzięki uwagom Magdy wiedziałam na co zwrócić uwagę, jak pracować nad stresem, jak kontrolować czas, jak pracować głosem i emocjami. Polecam wszystkim, którzy pracują nad udoskonalaniem swoich wystąpień publicznych.”

„Magda pokazała mi masę ćwiczeń związanych z dykcją, umiejętnościami przemawiania publicznego i prezencją. Bardzo szybko rozpoznała mój poziom oraz najbardziej efektywne ćwiczenia, które umożliwią mi skuteczne przekazywanie swoich argumentów oraz prezentację.”

„Pani Magda Fiałkowska-Kern poprowadziła cykl szkoleń dla pracownika naszej Firmy z zakresu wystąpień publicznych. Szkolenia obejmowały zagadnienia takie jak: radzenie sobie ze stresem, zasady tworzenia prezentacji, budowanie kontaktu z publicznością i pewność siebie na scenie. Pani Magda kompleksowo przygotowała pracownika do ważnego dla naszej Firmy wystąpienia przed dużą publicznością. W sposób bardzo umiejętny podzieliła się konkretnymi wskazówkami dotyczącymi m. in. mowy ciała, interpretacji tekstu, tworzenia nieszablonowych treści oraz zasad komunikacji. Podczas zajęć Pani Magda dała się poznać jako osoba kompetentna, fachowa oraz rzetelna, o bardzo miłym usposobieniu, dzięki czemu spotkania przebiegały w przyjemnej atmosferze z jednoczesnym poczuciem efektywnie wykorzystanego czasu. Dzięki coachingowi pracownik osiągnął zamierzony cel, a wiedzę, którą nabył, wykorzystuję na co dzień w swojej pracy, jak również dzieli się nią ze współpracownikami.”

„Współpraca z Magdą podczas przygotowań do konferencji była świetnym przeżyciem: na każdym etapie przygotowywania mowy czułam od Magdy wsparcie, zwłaszcza w ostatnich dniach przed wystąpieniem Magda okazała się być niezastąpiona. Dostałam również bardzo dużo praktycznych wskazówek i rad dotyczących zarówno treści i formy mowy jak i samego sposobu występowania. Sama na pewno nie dałabym rady przejść tej drogi do czerwonej kropki i dziękuję Ci Magdo, moja mentorko, że mogłyśmy to zrobić razem.”

„Z całego serca polecam Magdalenę Fiałkowską jako coacha wystąpień publicznych. Nasza współpraca polegała na przygotowaniu mojego występienia podczas TEDx Warsaw. Magda wykazała się profesjonalizmem w szkoleniu ruchów, wymowy oraz dopracowania wypowiedzi. Jest świetna w komunikacji, umie słuchać i rozwiązywać problemy z klientem, dzięki czemu doskonale dostosowuje strategie treningu do konkretnej osoby, by osiągnąć wyznaczone cele.”

„Cenne porady i bardzo przydatna wiedza, a wszystko to w cudownej atmosferze. Podczas pracy czułam luz i akceptację. Pomysłowość i dobre impulsy. Polecam Magdę i dziękuje zarazem za wspólne spędzone chwile.”

„Magdalena podczas każdego spotkania wykazywała się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Po mimo jej bijącej otwartości i ciepła w każdym momencie zachowywała profesjonalizm. Wszystkie narzędzia których używała we współpracy ze mną pomagały mi przejść przez cały proces. Po każdej sesji byłam w jakiś sposób odmieniona i nastawiona na działanie. Bardzo polecam Magdę ze względu na jej umiejętności i to jaką jest osobą. Godną zaufania i otwartą.”

„Bardzo polecam współpracę z Magdą. To była czysta przyjemność. Każde zajęcia były bardzo interesujące. Dużo się nauczyłam i poprawiłam swoje umiejętności przemawiania. Jest bardzo kreatywna, a jej poczucie humoru było miłym dodatkiem do naszych spotkań.”

„Z przyjemnością rekomenduję Magdę jako coacha i mentora. Podczas naszych sesji Magda pokazała swoje umiejętności i doświadczenie w wielu obszarach: prezentacji, zarządzania zespołem, pewności siebie, odporności na stres, pomogła mi przygotować się do prezentacji w języku polskim i angielskim. Jest osobą bardzo otwartą i tworzy przyjazną atmosferę, w której osoba może się rozwijać i rozwijać umiejętności interpersonalne. Daje ważne wskazówki i triki, z których każdy może skorzystać w codziennym życiu zawodowym i prywatnym. To był wspaniały czas i kiedyś wrócę do Magdy.”

„Chcesz wyprostować to co pokrzywione? Odkryć to co nieodkryte? Zmienić to, co wszyscy uważają za niezmienne? Uwierzyć w siebie i znaleźć metodę na realizację własnych planów, a nie tych, które do tej pory uważałeś za własne? A może tylko wstrzymać Słońce i ruszyć Ziemię? Potrzebny Ci coaching. Ale jeśli Twoim celem jest naprawdę duża zmiana w życiu, coaching to za mało. Potrzebna Ci Magda Fiałkowska.”

„Magda w doskonały sposób przedstawiła mi pigułkę pewności osobistego ja oraz kilku praktycznych chwytów podczas Sztuki wystąpień publicznych, szkolenia, w którym brałam udział na początku września. Od tamtej pory nic tylko chce się praktykować!  Życzę wszystkim poszukującym kompetentnego, charyzmatycznego i pełnego pasji coach’a, aby trafili na Ciebie Magdo. Mam mocne przeczucie, że jeszcze nie raz się spotkamy, czego niecierpliwie wypatruję. Pozdrawiam Cię serdecznie!”

„Sesja coachingu z Magdą spowodowała, że na niektóre sprawy patrzę inaczej… Zwróciła mi uwagę na rzeczy, których wcześniej nie widziałam, takie jak wewnętrzne negatywne ograniczające przekonania. Pomogła mi uporać sie z nimi i tym samym zaczac realizowac cele z optymizmem i wiara w sukces. Cieszę się ze spotkan poniewaz Magda zawsze byla pelna zrozumienia i konstruktywnie podchodziła to przedstawionego problemu. Czego równiez mnie nauczyła. Uświadomiła mi równiez moje mocne strony i pokazała jak je wykorzystywać. Serdecznie polecam!”

„Magda to nie jest coach, który rozpieszcza. Ok, możesz wypłakać się w jej rękaw, ale tylko po to, by z lekkością ruszyć do działania. Zaraża dobrą energią, mobilizacją i dyscypliną. Wspiera, ale także wymaga. Uczy, ale nie uzależnia od własnych technik postępowania. Podsuwa warsztat narzędzi i podpowiada jak z niego korzystać na swój własny sposób. Samodzielność – to najważniejsze co zyskałam dzięki pracy z Magdą. Wiem już, że nie ma sensu zatrzymywać się w trudnych sytuacjach, lepiej szukać “swojego” wyjścia. Dzięki Magdzie wiem jak je znaleźć.”

„Magda wykazała się nie tylko doświadczeniem, ale też wyczuciem. Ten naturalny dar – umiejętność spojrzenia na wystąpienie z obu perspektyw: zarówno słuchacza jak i mówcy – był bardzo cenny. Pozwolił nam szybko się porozumieć, w czym pomogła też duża elastyczność Magdy odnośnie samej formy przemówienia. Nie narzucała swojej woli, tylko pomagała wydobyć z mówcy i tematu to, co w nim niepowtarzalne i szczere. Dodajmy do tego sumienność (regularny kontakt), jasność przekazu i wiarę w sukces, a otrzymamy wspaniały zestaw cech. Samo przemówienie poszło świetnie – przy takim doradcy poniżej pewnego poziomu nie da się zejść!”

„Indywidualne szkolenie z Magdą było niezwykle inspirujące i skuteczne. Jej profesjonalne podejście oraz praktyczne ćwiczenia sprawiły, że znacząco poprawiłam swoje umiejętności. Magda potrafiła stworzyć otoczenie, które sprzyjało rozwijaniu pewności siebie, a jej konstruktywne opinie pomogły mi zidentyfikować obszary do doskonalenia. To szkolenie nie tylko przekazało solidną wiedzę teoretyczną, ale także dostarczyło praktycznych narzędzi, które mogę zastosować w rzeczywistych sytuacjach. Gorąco polecam szkolenie z Magdą każdemu, kto pragnie doskonalić swoje umiejętności w zakresie wystąpień publicznych.”

„Miałam przyjemność brać udział w szkoleniu Magdy w trakcie projektu Genialny Mówca na SGH. Warsztaty dotyczyły rozwijania pewności siebie. I przyznam byłam niezwykle zaskoczona tym jak przebiegały. Całkowicie nie tego po nich oczekiwałam, ale okazały się być dokładnie tym czego potrzebowałam! Magda pokazała mi narzędzia, dzięki którym mogłam samodzielnie pracować nad sobą i które mogłam zabrać do domu. Chociaż całe szkolenie trwało tylko trzy godziny to dostarczyło mi pracy na co najmniej trzy miesiące. Mam nadzieję, że w przyszłości, wezmę udział w szkoleniach prowadzonych przez Magdę.”

„Odbyłam z Magdą 4 sesje, każda była bardzo konstruktywna i rzetelna. Magda proponowała rozwiązywanie problemów na bieżąco i pomogła mi w wykonaniu trudnych dla mnie ćwiczeń. Przy tym jest osobą otwartą i sympatyczną, przy której można poczuć się swobodnie.”

„Zgłosiłam się do Magdy, ponieważ stres przed wystąpieniami publicznymi był u mnie ogromny. Czekało mnie bardzo duże wydarzenie przed ponad setką osób. Dzięki treningom z Magdą zauważyłam nie tylko mniejszy stres przed prezentacjami, ale także znaczną poprawę jakości moich wystąpień. Magda podkreśliła kluczowe aspekty, które znacząco podniosły profesjonalizm moich prezentacji. Cieszę się niezmiernie, że miałam okazję uczyć się od tak doświadczonej osoby, której znane są najlepsze techniki.”

Exit mobile version