O mnie

Dlaczego prowadzę szkolenia indywidualne z wystąpień publicznych?

55

Nazywam się Magda Fiałkowska-Kern. Pracuję jako trener wystąpień publicznych oraz Head of Speakers TEDxZurich i mentor mówców TEDxWarsaw. Pomagam również m.in. prawnikom, wokalistom, aktorom, wykładowcom i ludziom z biznesu w przygotowaniu się do ich przemówień przed setkami ludzi na publiczności, a także w prowadzeniu kameralnych spotkań czy prezentacji. Uczę również wystąpień publicznych studentów na Uniwersytecie Warszawskim.

Przez wiele lat pracowałam nad opanowaniem tremy, która spędzała mi sen z powiek. Zawsze też zastanawiałam się jak pracować z wewnętrznym krytykiem, nie przejmować się opinią innych i jak budować prawdziwe poczucie pewności siebie na scenie. Teraz już znam odpowiedź.

W 2021 zostałam wybrana jako jedna z 11 najlepszych trenerów wystąpień publicznych na świecie, według rankingu Coach Foundation.

W ostatnim czasie udzieliłam niezliczonej ilości wywiadów, co tylko jeszcze bardziej mi uświadomiło, jak dużo daje pewność siebie przez kamerami i umiejętności autoprezentacji.

Od 10 roku życia zajmowałam się muzyką. Wiem z autopsji jak stresujące może być prezentowanie się szerszemu gronu odbiorców. Pierwsze kroki na scenie były dla mnie bardzo trudne. Uczyłam się w I oraz II stopniu szkoły muzycznej w klasie wiolonczeli i wokalistyki jazzowe. Grałam i śpiewałam na wielu koncertach, festiwalach i warsztatach. Od 2013 roku występowałam jako jedyna Polka w musicalu o Kubie, byłam konferansjerem oraz prowadziłam prelekcje i szkolenia. Ukończyłam SGH, studia podyplomowe z coachingu i psychologii.

TEDxZurich trainer coach
Magda Fiałkowska-Kern coach trener wystąpień publicznych autoprezentacji

Jestem psychologiem, akredytowanym coachem ICF na poziomie PCC, prowadzę swoje dwie firmy. Dzięki połączeniu swojego doświadczenia biznesowego i muzycznego potrafię przeprowadzić Cię przez proces zmiany w wymarzonym kierunku. Bazując na swoim doświadczeniu i mając świadomość jak wygląda występowanie przed publicznością jestem w stanie adekwatnie dobrać narzędzia i metody coachingu, które będą wspierać Twój rozwój.

Na indywidualnych sesjach będziemy pracować nad umiejętnościami wystąpień publicznych takich jak tworzenie ciekawych prezentacji z użyciem storytellingu, improwizacja na scenie, gestykulacja, modulowanie głosu i praca z oddechem, możemy analizować Twoje wystąpienia, a także przygotowywać zbliżające sie prezentacje.

Odwiedziłam ponad 30 krajów i dalej kontynuuję tę pasję. Uwielbiam poznawać nowych ludzi i próbować nowych potraw. W wolnych chwilach zakładam sukienkę w grochy i przenoszę się w lata 30te, tańcząc swinga w akompaniamencie utworów big bandów jazzowych. I już jako dorosła osoba, która w dzieciństwie nie lubiła grać na wiolonczeli, ponownie odkrywam jej urok. Hektolitry herbaty piję z małych czarek w towarzystwie książek i seriali. Z racji tego, że moja praca jest moją pasją mam dużo energii, pożytkuję ją na spotkaniach z przyjaciółmi i klientami:)

IMG_0499

Mój samorozwój- istotne szkolenia i edukacja

SWPS, psychologia 
Szkoła Główna Handlowa, specjalizacja zarządzanie zasobami ludzkimi
Studia podyplomowe z life & business coachingu w Wyższej Szkole im. Bogdana Jańskiego.
Akredytacja Międzynarodowej Organizacji Certyfikującej ICF na poziomie PCC
Uniwersytet Warszawski, kurs trenerski I i II stopnia.
Polskie Centrum Mediacji, kurs mediatora I stopnia.
Studium Zawodowe Coacha Biznesu NOVO, kurs akredytujący na poziom PCC ICF
Zespół Szkół Muzycznych, wokalistyka jazzowa
Kurs impro, Storylab Zurych

Oprócz tego kilkadziesiąt szkoleń z zakresu wystąpień publicznych, autoprezentacji, zarządzania sobą w stresie, umiejętności miękkich, mindfulness itd.

Co mówią o mnie klienci

Doświadczenie zawodowe

•Head of Speakers w TEDxZurich oraz mentor mówcówTEDxWarsaw.

•Indywidualna praca nad prezentacjami z prawnikami, kadrą menedżerską, muzykami, studentami itd.

•Prowadzenie i projektowanie szkoleń z obszarów: autoprezentacji, komunikacji interpersonalnej, sztuki wystąpień publicznych, storytellingu oraz tworzenia i prezentowania wystąpień.

•Doświadczenie korporacyjne w dziale Rekrutacji i Szkoleń w firmie Skanska S.A. oraz Emmerson.

•Współwłaścicielka i dyrektor ds. HR w Fenomeno sp. z o.o. Sezonowo zarządza nawet 100 osobowym zespołem. W spółce zajmuje się m.in. coachingami pracowników, szkoleniami, programami rozwojowymi, rekrutacją oraz koordynowaniem pracy swojego teamu. Od 7 lat prowadzenie własnych firm- Małego Geniusza oraz działalności coachingowo-szkoleniowej.

•Business coaching z kadrą menedżerską i C-level w polskich i zagranicznych spółkach m.in. z branż: farmaceutycznej, IT, prawa, budownictwa, FMCG czy marketingu.

Współpraca z mediami

5 sposobów na brak czasu

Wprost

Postanowienia noworoczne

naTemat

Stres przed wystąpieniami

Warsaw Business Journal

Kontakt dla mediów

Znajdź mnie na Linkedin