Szkolenia indywidualne z wystąpień publicznych

Szkolenie indywidualne z wystąpień publicznych

Czy chcesz wystepować bez stresu i z przyjemnością? Czy chcesz udoskonalić swoje umiejętności mówcy? A może chcesz tworzyć wystąpienia na długo zapadające w pamięć? Wszystkie te aspekty możesz rozwijać pod moimi skrzydłami w trakcie zajęć.

Podczas indywidualnego szkolenia będziemy pracować nad Twoimi aktualnymi prezentacjami czy wystąpieniami. Program będzie dopasowany w 100% pod Twoje potrzeby, a obszary, które będziemy poruszać będą wybierane przez Ciebie.

Nad czym możemy pracować?

Podczas zajęć z wystąpień publicznych możemy poruszać tematy związane z:

  • tworzeniem ciekawych prezentacji czy pitchy
  • budowanie kontaktu z publicznością
  • jak ciekawie prezentować odpowiednią mową ciała, gestykulacją, dynamiką głosu i ruchem scenicznym
  • perswazją w wystąpieniach
  • storytellingiem
  • i wieloma innymi tematami

Szczegółowy, przykładowy zakres tematyczny możesz znaleźć:

Najczęściej poruszane tematy na szkoleniach indywidualnych z wystąpień publicznych

Radzenie sobie ze stresem

ZASADY TWORZENIA PREZENTACJI

BUDOWANIE KONTAKTU Z PUBLICZNOŚCIĄ

PEWNOŚĆ SIEBIE NA SCENIE

STYL KOMUNIKACJI Z PUBLIKĄ

RUCH SCENICZNY

MOWA CIAŁA, GESTYKULACJA

TWORZENIE PITCH'Y

TWORZENIE PREZENTACJI

PREZENCJA I WIZERUNEK

Coaching wystąpień publicznych z elementami mentoringu

To najczęściej wybierana forma pracy przez moich klientów. Zawiera elementy coachingu oraz edukowania i dzielenia się moją wiedzą, wskazówkami i doświadczeniem. Podczas naszych spotkań możemy skoncentrować się na budowaniu pewności siebie na scenie, pracy nad tremą, przekonaniami na swój temat lub skupić się na technicznych aspektach tworzenia prezentacji takich jak treść, mowa ciała, dynamika, kontakt z publicznością, poruszanie się na scenie etc.

Ogólne zasady

Spotkania trwają 60 minut. Częstotliwość ustalamy indywidualnie. Przeważnie na początku sesje odbywają się co 1-2 tygodnie, a w miarę rozwoju częstotliwość ta się zmniejsza. Zależy mi na usamodzielnianiu klienta i dawaniu mu narzędzi, które sprawią, że w przyszłości sam będzie radzić sobie z problemami, bez mojej pomocy.

Pierwsze spotkanie
Skąd masz mieć pewność, że będę dla Ciebie odpowiednim coachem? Takie wątpliwości możesz rozwiać na pierwszym spotkaniu, tzw. sesji kontraktowej, podczas której oboje podejmujemy decyzję czy chcemy ze sobą pracować. Pierwsza sesja jest bezpłatna, trwa 30 minut i odbywa się telefonicznie lub na Skypie. Podczas tego spotkania poznajemy się, omawiamy krótko zasady naszej pracy, Twój cel oraz ustalamy zasady, a następnie przechodzimy do sesji coachingowej.

Standardy Etyczne
W pracy kieruję się Kodeksem Etycznym Coacha według standardów międzynarodowej organizacji International Coach Federation. Przed rozpoczęciem procesu coachingowego poproszę Cię o zapoznanie się z nim. Wszystko to, o czym rozmawiamy jest całkowicie poufne i masz gwarancję, że nie będę tego nigdzie ujawniać. Bardzo ważne jest dla mnie zaufanie i poczucie bezpieczeństwa klienta.

Oferta

Darmowa sesja próbna

30 minut

Sesja indywidualna

Pakiet 5 sesji

Sesja indywidualna

Pakiet 10 sesji -10%